NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektromechanik

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników w 96 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku:

ELEKTROMECHANIK

  • Wykonywanie przeglądu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Montowanie oraz demontowanie podzespołów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i mechanicznych w takich urządzeniach,
  • Konserwacja i naprawianie sprzętu,
  • Kontrola stanu technicznego oraz naprawa instalacji elektrycznej niskiego napięcia, pneumatycznej i hydraulicznej,
  • Instalacja urządzeń i maszyn,
  • Nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń w trakcie przeglądów okresowych, w sytuacjach szczególnych przejęcie obowiązków konserwatora budynków oraz wykonywanie innych prac.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • Znajomość pneumatyki, mechaniki oraz elektryki maszyn i urządzeń,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność, konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Uprawnienia stosowane do wykonywania pracy- SEP, Prawo jazdy,
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w systemie tygodniowym (od poniedziałku do piątku), 8 - godz.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.,
  • Ciekawą, stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy, premia za rekomendację pracowników,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, dofinansowanie wczasów pod gruszą, paczki mikołajkowe dla dzieci),
  • Opiekę medyczną MEDICOVER,
  • Ubezpieczenie NNW,
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie.

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA