NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa nieruchomości - franczyza nr 1 w branży nieruchomości!

Założona w 1973 r., firma RE/MAX szybko stała się jedną z największych sieci agencji nieruchomości na świecie działających na zasadzie franczyzy i obecnie posiada ponad 100 000 agentów w ponad 100 krajach. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości.

Opis stanowiska:

PRACA, O KTÓREJ MARZYSZ, WYNAGRODZENIE, KTÓRE SATYSFAKCJONUJE!

RE/MAX zapewnia wyższe dochody agenta niż w jakiejkolwiek innej sieci!

Jeżeli chcesz pracować pod znaną i rozpoznawalną marką, interesuje Cię branża nieruchomości, a ponadto lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą mobilną, kontaktową – zapraszamy do współpracy!

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zainteresowania rynkiem nieruchomości

  • Dyspozycyjności, mobilności, przedsiębiorczości, samodzielności, bardzo dobrej    organizacji pracy własnej

  • Wysokiego poziomu umiejętności społecznych

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za realizację zadań

  • Gotowości do nauki i podwyższania własnych kwalifikacji

  • Mile widziana znajomość języka obcego

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Zdobycie nowego, atrakcyjnego zawodu

  • Profesjonalne przygotowanie i wdrożenie do pracy przez doświadczoną kadrę

  • Najwyższe na rynku wynagrodzenia w branży - do 80% przychodu biura

  • Zaawansowane, wielostopniowe szkolenia specjalistyczne

  • Możliwość budowania wieloletniej kariery zawodowej w znanej, międzynarodowej sieci    RE/MAX

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA