NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent projektanta- branża elektryczna

Zawód: Asystent
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

ELMONTAŻ Sp. Z.O.O od 36 lat specjalizuje sie w wykonawstwie i projektowaniu zadań inwestycyjnych z zakresu robót elektroenergetycznych, elektroinstalacyjnych, automatyki przemysłowej oraz robót teletechnicznych.

Opis stanowiska:

Aktualne do naszego zaspołu poszukujemy: Asystenta projektanta-  branża elektryczna

Obowiązki:

  • udział w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie przyłączy i sieci elektroenergetycznych nN oraz SN pod nadzorem projektanta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie/ inżynierske (lub w trakcie studiów)- kierunek elektrotechnika bądź pokrewne
  • znajomośc obsługi programu AutoCAD i pakietu MS Office
  • umiejetność pracy w zespole, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawa pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwośc rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia praktyki  zawodowej do uprawnień budowlanych

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA