NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inżynier Jakości Dostaw

Zawód: Inżynier
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników w 96 fabrykach w 23 krajach.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku :

  • Opracowanie planów kontroli dla komponentów produkcyjnych
  • Emitowanie reklamacji, nadzorowanie działań korygujących dostawców
  • Akceptacja próbek wstępnych
  • Prowadzenie audytów u dostawców
  • Uczestnictwo w okresowej ocenie dostawców
  • Współpraca z działem zakupów oraz centrum R&D w zakresie rozwoju dostawców i komponentów produkcyjnych

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive w dziale jakości (współpraca z dostawcami lub klientami)
  • Znajomość wymagań jakościowych tj.: PPAP, VDA, FMEA, APQP, 8D
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i asertywność
  • Otwartość i komunikatywność

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA