NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator/ kontroler narzędzi

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku :

  • Obsługa maszyn linii wytłaczania
  • Kontrola parametrów podczas produkcji
  • Przezbrajanie linii i zmiana surowca
  • Kontrola wyrobów i ich pakowanie
  • Przygotowywanie narzędzi do kolejnych produkcji
  • Przegląd oraz kontrola narzędzi produkcyjnych
  • Czyszczenie narzędzi produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • Mile widziana znajomość tematyki związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych( suwmiarka, mikrometr )
  • Wysokie zdolności manualne
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji
  • Pracę w systemie tygodniowym - 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, dofinansowanie wczasów pod gruszą, paczki mikołajkowe dla dzieci)
  • Opiekę medyczną MEDICOVER dla pracownika
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA