NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Inżynier ds. Czasu i Metod

Zawód: Inżynier
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku :

  • Działania związane z ciągłym ulepszaniem produktywności,  jakości produkcji, bezpieczeństwa na wyznaczonym wydziale produkcji
  • Wdrażanie oraz promowanie polityki ciągłego doskonalenia KAIZEN
  • Nadzór nad procesem produkcji na wyznaczonym wydziale
  • Przygotowywanie dokumentów technologicznych tj. instrukcje pracy, specyfikacje techniczne
  • Chronometraż czasu pracy

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej
  • Podstawowa znajomość zagadnień normowania czasu pracy
  • Znajomość zagadnień organizacji produkcji tj.: KAIZEN, 5S, MTM, QRQC, FMEA, SMED
  • Znajomość zagadnień ergonomii pracy
  • Zmysł analityczny
  • Dynamizm, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Ubezpieczenie NNW
  • Program MULTISPORT – dofinansowanie
  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA