NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. SEM i grafiki www.

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Jesteśmy małą dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedającą produkty i usługi w sektorze B2B.

Posiadamy 7 osobowy zespół młodych ludzi pracujących w świetnej atmosferze.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. E- commerce i reklamy w sieci, oraz obsługi graficznej strony www.

Opis stanowiska:

1. Analityka, reklama i marketing w sieci :

  • planowanie i wdrażanie kampanii e-marketingowych
  • stała kontrola wyników, przy użyciu Google Analytics - na ich podstawie planowanie kolejnych działań.
  • efektywne zarządzanie kampaniami Reklamowymi w różnych kanałach, m in Ad Words, Social media.
  • prowadzenie fun page'a na FB.
  • tworzenie grafiki pod reklamy

2. Administracja - sklepu - strony www. :

  • modyfikacje elementów graficznych, zdjęć , etc. na stronie internetowej.
  • administrowanie sklepem ( Shoper ) modyfikacja ustawień
  • wprowadzanie nowych produktów - sporadycznie - ( wraz z optymalizacją pod SEO)

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości Google Analytics i Ad words
  • znajomość zagadnień i praktyczna wiedza z tematyk: SEM/SEO, ePR, email marketing, landing page, reklama Facebook, Youtube, Instagram,  grafika komputerowa,
  • umiejętność tworzenia i modyfikacji grafiki ( zdjęć ) na stronie internetowej ( co najmniej CSS)
  • umiejętność krytycznego analizowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej bez konieczności nadzoru i pomocy

Firma oferuje:

  • umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy (do negocjacji)  - Uwaga możliwa również praca na 1/2 etatu.
  • atrakcyjne wynagrodzenie. ( do uzgodnienia w zależności od ostatecznej formy umowy, czasu pracy itd)
  • pracę w sympatycznym młodym zespole.
  • możliwość realizowania ciekawych projektów.

Jak aplikować - informacje