NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sprzedawca

Zawód: Sprzedawca
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

STYL STUDIO VENA to producent odzieży z tradycją od 18 lat prężnie rozwijająca się na rynku.
Bogata oferta dla Pań i Panów, rozpiętość rozmiarów oraz różnorodność modeli to jest to co wyróżnia firmę na rynku!!!

Opis stanowiska:

Dynamicznie rozwijająca się na południu Polski sieć sklepów odzieżowych pod marką Styl Studio Vena oferuje pracę na stanowisku:

SPRZEDAWCA/KONSULTANT

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę klientów zgodnie z przyjętymi standardami firmy,
  • Obsługę kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych,
  • Dbanie o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów,
  • Dbałość o utrzymanie porządku w sklepie i magazynie,
  • Postępowanie zgodnie z wewnętrznymi procedurami Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • Zaangażowanie i pracowitość,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dyspozycyjność i elastyczność,
  • Wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w młodym zespole
  • umowę o pracę na pełny etat
  • premię miesięczną uzależnioną od sprzedaży

Jak aplikować - informacje