NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

LAKIERNIK

Zawód: Lakiernik
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

MCD Electronics to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty dla klientów na całym świecie.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się zarówno konstrukcją jak i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych z dziedziny medycyny, automatyki przemysłowej, energetyki odnawialnej, mechaniki układów oraz systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego.

Opis stanowiska:

Firma MCD Electronics z Żywca poszukuje pracownika lakierni proszkowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach
  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania, wizualna kontrola jakości
  • obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na stanowisku lakiernika
  • zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność
  • kultura osobista, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Jak aplikować - informacje