NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik restauracji

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Z DOBRYM ZESPOŁEM MOŻNA WIĘCEJ, DLATEGO DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW.
ZADBAMY TAKŻE O CIEBIE!

Restauracja McDonald's w Żywcu poszukuje pracownika.

Opis stanowiska:

Restauracja McDonald's w Żywcu przykłada najwyższa uwagę do rzetelnego traktowania pracowników.

Do restauracji w Żywcu poszukujemy: Pracowników restauracji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów – obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień

Wymagania:

  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej

  • energiczności, sumienności, zaangażowania

  • chęci do pracy

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności pracy zespołowej

Firma oferuje:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • uczciwe i czytelne zasady zatrudniania
  • umowę o pracę
  • oferujemy ubezpieczenie grupowe

  • system zniżek na obiekty sportowe

  • atrakcyjne zniżki na nasze produkty

Jak aplikować - informacje