NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Magazynier/Operator Wózka Widłowego

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania
w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem
swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce
poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wymagania:

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych czołowych lub/i bocznych,
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Umiejętność pracy w zespole, poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy,
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

Do zadań wybranej osoby należeć będzie:

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych,
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów,
  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych,
  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Przyjazną atmosferę i bezpieczne warunki pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne,
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i "zielonych szkół" dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników,
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej.

Pracujemy dla znanych marek, m.in: VW, BMW, Volvo, Philips, Orange, Leroy Merlin, FCA - dołącz do nas!