NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 35 tys. pracowników w 96 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku:

USTAWIACZ MASZYN

  • Obsługa maszyn- linii wytłaczania
  • Kontrola parametrów podczas produkcji
  • Przygotowywanie narzędzi do kolejnych produkcji
  • Przezbrajanie linii i zmiana surowca
  • Kontrola wyrobów i ich pakowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, średnie lub w trakcie studiów, mile widziany profil techniczny (mechanika, elektryka, mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne)

  • Mile widziana znajomość tematyki związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w ramach nowoczesnej, międzynarodowej organizacji

  • Pracę w systemie tygodniowym, 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku lub w systemie weekendowym 2 zmianowym – 12 godz. ( piątek, sobota, niedziela)

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazne środowisko pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony na święta, dofinansowanie wczasów pod gruszą, paczki mikołajkowe dla dzieci)

  • Opiekę medyczną MEDICOVER dla pracownika

  • Ubezpieczenie NNW

  • Program MULTISPORT – dofinansowanie

  • Dofinansowanie kosztów transportu do pracy

Jak aplikować - informacje