NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Mechanik na Wydziale Produkcyjnym

Zawód: Mechanik
Miejsce pracy: Żywiec
Forma zatrudnienia: praca stała

Opis stanowiska:

Hutchinson Poland jest międzynarodową firmą,  należącą do grupy Total. Hutchinson na świecie zatrudnia ponad 31 tys. pracowników w 95 fabrykach w 23 krajach. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów  do pracy w fabryce w Żywcu na stanowisku :

Główne zadania na stanowisku:

  • Ustawianie maszyn na wydziale produkcyjnym,
  • Konserwacja I stopnia maszyn i urządzeń,
  • Usuwanie drobnych awarii na wydziale produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziany profil techniczny,
  • Uprawnienia SEP,
  • Zainteresowania techniczne
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu przydzielonych zadań,
  • Odpowiedzialna postawa (przestrzeganie zasad BHP, sumienne wywiązywanie się z obowiązków),
  • Dobra organizacja pracy,

Firma oferuje:

  • Pracę w systemie 3 zmianowym ( 8 godzin ),
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Hutchinson Poland Sp. z o.o.,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Pracę w ciekawym międzynarodowym środowisku,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: Ubezpieczenie na życie AXA współfinansowane przez pracodawcę oraz ubezpieczenie MEDICOVER po okresie 3 miesięcy od zatrudnienia,

Jak aplikować - informacje